Naturalne hydrolaty
Sortuj wg:
26 Produktów
z 1
z 1

HYDROLATY

Preparatów do pielęgnacji skóry twarzy jest wiele, ale jednymi z tych, które wyróżniają się najbardziej, są z pewnością hydrolaty, które uzyskiwane są z różnego rodzaju roślin. Możemy wyróżnić wiele rodzajów hydrolatów, a większość z nich znajdziesz w ofercie sklepu Siberica. Stawiamy oczywiście wyłącznie na naturalne kosmetyki do twarzy, które zostały przetestowane i znane są ze swojej ponadprzeciętnej skuteczności.

Do czego służą hydrolaty?

Te naturalne kosmetyki do twarzy mogą skutecznie zastąpić tonik, ponieważ pełnią podobne funkcje – przede wszystkim służą do codziennej pielęgnacji posiadają właściwości odżywiania oraz oczyszczania skóry. Hydrolaty to kosmetyki do twarzy, które mogą służyć do rozjaśniania cery, walki z trądzikiem i innymi niedoskonałościami cery, a także doskonale sprawdzające się w kuracji odmładzającej skóry twarzy. Co więcej – te kosmetyki naturalne powstają z rozmaitych roślin, dlatego cechują się pięknym zapachem, który ukoi Twoje zmysły i zrelaksuje Cię każdego dnia.

Jakie hydrolaty wchodzą w skład oferty Siberica?

  • - Woda różana.
  • - Oliwa magnezowa.
  • - Woda z czystka.
  • - Olejek z czarnuszki,
  • - Woda lawendowa
  • - Woda z ekstraktu z oczaru i wiele innych.

Każdy hydrolat ma swój charakterystyczny zapach i właściwości, będąc wyjątkowym kosmetykiem, dzięki któremu możliwa jest skuteczna pielęgnacja twarzy.

Kosmetyki do twarzy, najlepsze dla Twojej skóry

Pragnąc spełniać oczekiwania najbardziej wymagających kobiet i mężczyzn, oferujemy wyłącznie naturalne kosmetyki tworzone w oparciu o sprawdzone i skuteczne receptury. Postawiliśmy w dużej mierze na kosmetyki syberyjskie, które cieszą się doskonałą renomą na całym świecie, ale oferujemy również kosmetyki polskie – np. Make Me Bio, Nature Queen czy Cztery Szpaki Siberica to pewność tego, że inwestujesz w swoje naturalne piękno.

Zapraszamy do zakupu najlepszych, pozbawionych substancji chemicznych hydrolatów, dzięki którym możliwa będzie efektywna pielęgnacja twarzy każdego dnia!