STOPY
Sortuj wg:
45 Produktów(Pokaż wszystkie)
z 2
z 2

Stopy

Osoby, które muszą każdego dnia pokonywać wiele kilometrów albo, co gorsza, przemieszczać się w niewygodnym obuwiu, powinny zainwestować w żele i kremy do stóp, które dzięki zawartym w nich składnikom, są w stanie ukoić ból i zmęczenie. Zadbają też o stan skóry stóp, która będzie odpowiednio odżywiona, a przy tym wyglądała naprawdę pięknie. Sklep Siberica oferuje szeroki wybór produktów, wśród których znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie!

Pielęgnacja stóp z najlepszymi kosmetykami

W skład naszej oferty wchodzą przede wszystkim kremy do stópktóre cieszą się największą popularnością i uznaniem wśród Klientów. Posiadają one konsystencję, umożliwiającą składnikom aktywnym dotarcie w głąb skóry, jej odpowiednie odżywienie i zapewnienie zdrowego, pięknego wyglądu. Oferujemy również nowoczesne peelingi do stóp, tworzone przy wykorzystaniu najlepszych receptur, opierających się na składnikach naturalnych, a miłośnikom pięknych zapachów polecamy specjalny balsam do stóp.

Wszystkie żele i kremy do stóp, jakie oferujemy, powstają przy wykorzystaniu odpowiednio wyselekcjonowanych składników naturalnych, dzięki czemu pozyskasz preparat skuteczny, z którym pielęgnacja stóp będzie łatwiejsza, a Ty uzyskasz tak bardzo pożądane ukojenie w zmęczeniu. Dostępne w ofercie kremy zawierają między innymi:

·      sok z jagód jałowca, 

·      olej mięty leśnej,  

·      olejek cedrowy,

·      ekstrakt nagietków,

·      kamczatski pumeks wulkaniczny i wiele innych.

Odpowiednie mieszanki tych specjalistycznych, w pełni naturalnych składników, zapewniają skuteczne działanie preparatów i ich ogromne możliwości – niektóre z nich skutecznie usuwają nawet odciski, powstałe w wyniku nadmiernego chodzenia!

Kosmetyki rosyjskie od Natura Siberica

Jeżeli poszukujesz najbardziej sprawdzonych i cenionych preparatów, postaw na kremy do stóp Natura Siberica – rosyjskiego producenta, który tworzy kosmetyki w oparciu o receptury przekazywane z pokolenia na pokolenie.