SCRUBY
Sortuj wg:
82 Produktów(Pokaż wszystkie)
z 2
z 2

Scruby

Chcąc zadbać o zdrowie i wygląd skóry swojego ciała, warto stawiać na preparaty, które posiadają najlepsze składniki i dzięki swoim właściwościom, są w stanie wpłynąć na stan naskóra. Jeżeli chcesz postawić na to, co najlepsze w tej dziedzinie, wybierz peeling i scrub do ciała – specjalistyczne kosmetyki, które pozwalają na odpowiednie nawilżanie, odżywianie i zabezpieczanie skóry przed czynnikami zewnętrznymi. W naszej ofercie znajdziesz preparaty, jakich potrzebujesz!

Peeling tonizujący, a może scrub do ciała?

Choć peeling i scrub do ciała to preparaty o różnym składzie, ich działanie jest w gruncie rzeczy bardzo podobne – oba mają za zadanie zregenerować i odpowiednio odżywić skórę, która dzięki temu stanie się zdrowsza i bardziej estetyczna. Niezależnie od rodzaju preparatu, jaki wybierzesz, masz szansę pozbyć się zrogowaciałego naskórka, poprawić krążenie skóry i ulepszyć jej zdolności regeneracyjne. A przy okazji – dzięki dużej zawartości naturalnych składników aktywnych, wygładzić ją, napiąć, a nawet pomóc sobie w procesie odchudzania.

W skład oferty naszego sklepu wchodzą produkty o różnych właściwościach – oferujemy scrub do ciała oczyszczającyi modelujący, a także peeling do ciała – tonizujący, cukrowyi nie tylko. Niezależnie od tego, na który postawiasz, masz pewność korzystania z preparatu, opartego na naturalnych składnikach, takich jak melisa, miłek syberyjski, organiczny olej ogórecznika, bylica pospolita i wiele innych. Ich odpowiednie połączenia sprawiają, że każdy peeling tonizujący i scrub do ciała, odznacza się najwyższą skutecznością.

Scruby i peeling od Natura Siberica 

Jeżeli chcesz zainwestować w najlepszy peeling cukrowy albo modelujący scrub do ciała, najlepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie seria kosmetyków od Natura Siberica oraz innych rosyjskich producentów, którzy znani są z najwyższej jakości produktów, pozbawionych parabenów i silikonów. Zapraszamy do inwestycji w zdrowie i piękno swojej skóry!