Mydła

Mydło do włosów

Choć największą popularnością wśród preparatów do mycia głowy cieszą się szampony, niekiedy korzystanie z nich nie przynosi oczekiwanych efektów. Włosy są suche, słabo odżywione i nienajlepiej reagują na płyn. Dlatego najlepszą alternatywą w takiej sytuacji jest mydło do włosów, które znajdziesz również w ofercie sklepu Siberica. Postawiliśmy wyłącznie na naturalne mydła, które z całą pewnością spełnią Twoje oczekiwania!

Dlaczego mydło do włosów?

Przede wszystkim ze względu na naturalność tego preparatu – wykonywany jest on wyłącznie z naturalnych składników aktywnych, które ze względu na ogromną różnorodność i wiele możliwych receptur, daje rozmaite efekty. Co więcej – mydło do włosów starcza na dłużej niż szampon w płynie, jest wygodniejsze w użytkowaniu (choć to kwestia subiektywna), a przy tym daje oczekiwane efekty. Często włosy lepiej reagują właśnie na mydło do włosów i w takich sytuacjach lepiej jest zrezygnować z  szamponu.

W zależności od wybranego  mydła, możesz osiągnąć różne efekty – przywrócić blask swoim włosom, odżywić je i zregenerować, zwiększyć gęstość włosów, a także wzmocnić je. W uzyskaniu oczekiwanego efektu pomagają takie składniki, jak choćby herbata ziołowa, wyciąg z dzikiej mięty, szałwia, melisa, krwawnik, olej z dzikiej róży i wiele innych.

Warto dodać, że mydła do włosów to kosmetyki naturalne, które można również efektywnie stosować w myciu i pielęgnacji skóry ciała. Oczywiście sklep Siberica to miejsce, w którym znajdziesz wyłącznie naturalne, pozbawione parabenów i silikonów mydła, co z pewnością przysłuży się jakości i estetyce Twojej fryzury. Oferujemy między innymi białe mydło, mydło kwiatowe, mydło greckie i wiele innych.

Syberyjskie kosmetyki do włosów – również w ofercie!

Stawiamy na naturalne kosmetyki do włosów, w tym najlepsze dostępne na rynku kosmetyki syberyjskie. Tacy producenci, jak Natura Siberica czy Babuszka Agafia to marki sprawdzone i bardzo cenione, dzięki którym zaopatrzysz się w najlepsze produkty na rynku. Sprawdź więc naszą ofertę na naturalne kosmetyki i postaw na mydło do włosów, które pozwoli Ci rozwiązać problem oraz cieszyć się pięknymi włosami każdego dnia!