Sortuj wg:
3 Produktów
z 1

DR. KONOPKA'S

Nasz sklep internetowy charakteryzuje się przede wszystkim unikalnymi, sprawdzonymi na własnej skórze produktami marek, które są godne polecenia i stosują proekologiczną politykę. Taką marką właśnie jest Dr Konopka słynąca przede wszystkim ze swoich leczniczych, bardzo skutecznych receptur, które są jak najbliżej natury. Dzięki długoletnim przepisom na jak najlepsze wykorzystanie tego, co daje na Matka Ziemia, Dr Konopka kosmetyki są niezawodne i pomagają cieszyć się pięknem zarówno skóry, jak i włosów. 

Dr Konopka, a historia marki

Doktor Konopka był cenionym estońskim doktorem, który w okolicach 1932 roku w Tallinie stworzył unikalny, naturalny krem na przyspieszenie gojenia się ran. Produkt ten bardzo szybko zyskał międzynarodową sławę za sprawą swojej niezwykłej skuteczności. Dzięki sukcesowi jego kremu rozpoczął on prace nad innymi kosmetykami i tak sprawił, że jego nazwisko kojarzy się z wyłącznie dobrymi, renomowanymi produktami do pielęgnacji skóry i włosów. Choć obecnie prawa do nazwy Dr Konopka kosmetyki posiada od 2003 roku firma Evrobiolab, to są to nadal lecznicze, w wielu przypadkach ziołowe, unikalne receptury, których składy są bezpieczne, jednak przez ponad 90 lat ich komponenty owiane są tajemnicą. Dr Konopka wiele z nich ponumerował, by wiedzieć, które można ze sobą łączyć.   

Filozofia marki Dr Konopka 

Jak już wcześniej wspominaliśmy, dr konopka’s kosmetyki to głównie zioła zamknięte w przepięknych butelkach z motywem kwiatowym. To także skuteczne receptury, które przez lata były dopracowywane w celach pielęgnacyjnych zarówno skóry, jak i kosmyków. Zawierają one blisko w stu procentach komponenty pochodzenia roślinnego, bez modyfikacji genetycznych (we wszystkich składnikach i surowcach), SLS, parabenów i sztucznych barwników i perfum. Składy są proste, co ma zminimalizować ryzyko alergii. Wiele produktów marki otrzymało międzynarodowe certyfikaty, w tym bardzo ważny Cosmos Organic i BDIH. W kosmetykach pielęgnacyjnych Dr Konopki pojawiają się ekstrakty z wygładzającego rokitnika, werbeny, pobudzającego rozmarynu bądź po prostu kompozycje specjalnych mieszanek ziół nazwanych przez doktora odpowiednimi numerami. Są to w dużej mierze szampony poprawiające kondycję włosów i przeciwdziałające ich wypadaniu, ale także kremy do każdego typu cery.  

Bestsellery firmy Dr Konopka

Najbardziej znane kosmetyki Dr Konopki to szampony wzmacniające oraz przeciwdziałające wypadaniu. Posiadają one w swoim składzie specjalnie skomponowane olejki, które sprawiają, że cebulki są mocniejsze, a włosy gęstsze. Podobnie jest z odżywkami Dr Konopki. Jeśli chodzi o kremy, to bardzo skutecznymi są te zawierające ziołowe ekstrakty numer 54 i 49. Jest to m.in. krem odmładzający dodatkowo z olejem z malin, który regeneruje, nawilża i przeciwdziała powstawaniu zmarszczek. Mieszankę tych samych ziół posiada również krem łagodzący Dr Konopki. Cena produktów marki Dr Konopka jest bardzo atrakcyjna, szczególnie że nasz sklep internetowy bardzo często posiada wiele atrakcyjnych promocji na jej produkty. 

Produkty doktora Konopki są słynne na całym świecie przede wszystkim za sprawą ich niesamowicie prostych składów i użycia niezwykłych, ziołowych receptur opracowanych ponad 90 lat temu przez doktora w Tallinie. Dzięki temu możemy cieszyć się z bardzo skutecznych kremów do każdego rodzaju cery, ale również bardzo sławnych ziołowych szamponów i odżywek doktora. Wszystko to sprawia, że warto dowiedzieć się więcej nie tylko o tej firmie, ale również o jej unikalnych kosmetykach naturalnych. 

Filozofia marki dr Konopka

Za sprawą precyzyjnie opracowanego kremu na szybsze gojenie się ran, doktor Konopka był za życia znanym i cenionym producentem naturalnych, ziołowych kosmetyków. Stąd też w 2013 roku jedna z największych firm kosmetycznych, produkujących naturalne produkty postanowiła zakupić patent doktora Konopki. Dzięki temu mamy obecnie na rynku kosmetyki z unikalnymi recepturami ziołowymi opracowanymi i ponumerowanymi przez samego doktora. Są to przede wszystkim kremy do twarzy, do rąk, do stóp, ale i również szampony i odżywki do włosów w przepięknych buteleczkach, nawiązujących do poprzedniej epoki. Szata graficzna marki również odnosi się do ziołolecznictwa za sprawą florystycznych motywów. Dlatego też doskonale wpisują się w obecny trend powrotu do natury.