Sortuj wg:
20 Produktów
z 1
z 1

Szampon Babuszka Agafia

Szampon Babuszka Agafia a sama marka 

Każdy szampon Babuszka Agafia doskonale wpisuje się w filozofię firmy. Babuszka Agafia to marka, która nie ma rynku sobie równych, jeśli chodzi o naturalną pielęgnację włosów. Jest ona skupiona na starych, sprawdzonych recepturach, które opracowane zostały przez słynną syberyjską zielarkę Babcię Agafię. Wszystkie produkty tej firmy nawiązują do zielarskich tradycji, a ich oprawa graficzna posiada wiele motywów florystycznych. Zarówno maski, odżywki, kremy, balsamy, jak i szampony Agafii są wyprodukowane w większości z naturalnych składników pochodzenia roślinnego. W dużej mierze są to zioła pochodzące z dziewiczych rejonów Rosji, w tym Syberii, choć wiele produktów zostało opracowanych również w Estonii. Nie zawierają one szkodliwych substancji, perfum, czy też drażniących związków syntetycznych. Każdy z nich posiada swój unikalny, bardzo delikatny, ziołowy zapach.  

Szampon Babuszka Agafia a jego rodzaje

Szampon Babuszka Agafia to w dużej mierze kosmetyk do włosów zniszczonych. Wiele z nich przeznaczonych jest do odbudowy kosmyków, w zdrowy, spokojny, naturalny sposób. Przyczyniają się do tego oczywiście proste, ziołowe składy. Kolejnym rodzajem bardzo dobrego, sztandarowego dla marki produktu jest szampon Babuszka Agafia do wszystkich rodzajów włosów. Są to domowe, ziołowe szampony dla całej rodziny, do codziennego, bezpiecznego stosowania. Bardzo skuteczne są również ziołowe szampony Agafii – Rokitnikowy, Cedrowy Napar oraz Malinowe Nawilżenie, do których można również dobrać odżywki z tej samej serii. W gamie swoich produktów Babuszka Agafia posiada również szampony dla mężczyzn, w tym piwny szampon przeciw siwieniu i wypadaniu włosów. Jeśli chodzi o ten ostatni problem, to marka specjalizuje się w szamponach, które przeciwdziałają nadmiernemu traceniu włosów. Firma stworzyła nawet dermatologiczny szampon tego typu z serii Apteczka Agafii. 

Najlepsze szampony Agafii 

Wszystkie szampony Agafii są bardzo skuteczne, jednak kilka z nich zasługuje na szczególne wyróżnienie. Jest to przede wszystkim syberyjski szampon Babuszka Agafia numer 1 na cedrowym propolisie. Jego cena nie przekracza 10 złotych, jednak jego jakość jest rewelacyjna. Zawiera w swoim składzie prawdziwy cedrowy propolis, który skutecznie odbudowuje cienkie, zniszczone włosy. Na uwagę zasługuje również regenerujący szampon-balsam z tymiankiem, koniczyną i nagietkiem, który dodatkowo uelastycznia i wzmacnia kosmyki. Udostępniając przez nasz sklep internetowy szampony Agafii, zawsze dbamy o ich bardzo dobrą cenę, ponieważ najczęściej są one u nas w rewelacyjnych promocjach.

Czym byłyby naturalne, roślinne kosmetyki, gdyby nie zioła i starodawne receptury? Z pewnością nie byłyby tak skuteczne, jak są obecnie, dlatego nasz sklep internetowy posiada w swoim asortymencie marki, które łączą w sobie filozofię naturalnych komponentów, z dawnymi, sprawdzonymi składnikami. Taka właśnie jest marka Babuszka Agafia, która łączy w sobie te wszystkie elementy, dodatkowo także pozbawiając swoje kosmetyki substancji toksycznych, sztucznych barwników, konserwantów i perfum. Produkty tego typu to w dużej mierze mydła Babuszki Agafii, które w poniższym opisie chcielibyśmy zaprezentować.