Sortuj wg:
14 Produktów
z 1
z 1

Szampon Fitokosmetik

Swoje szeregi zasilamy tylko sprawdzonymi, bardzo dobrymi markami naturalnymi, które czerpią to, co najlepsze z roślin pochodzących z dziewiczych rejonów świata. Tak jest właśnie w przypadku wielu marek estońskich i rosyjskich, które mają w swoich krajach do dyspozycji wiele terenów nieskalanych cywilizacją. Przykładowo taką firmą jest Fitokosmetik, której komponenty pochodzą z rejonów niedotkniętych działalnością człowieka. 

Kosmetyki Fitokosmetik do włosów

Fitokosmetik (Fitocosmetics, Fito Cosmetik, w zależności od języka tłumaczenia) jest marką rosyjską, której składy produktów opierają się na glinkach z dziewiczych obszarów, w tym Syberii. Jednak to kosmetyki do włosów, a dokładniej naturalna farba z irańskiej henny sprawiła, że firma Fitokosmetik stała się sławna. Stąd też produkty do włosów od Fitokosmetik są cenione na całym świecie. Są to przede wszystkim wszelkiego rodzaju henny do farbowania, jak i odbudowy kosmyków, ale także naturalne maski, szampony i balsamy. To właśnie na szamponach Fitokosmetik skupimy się w danym opisie, ponieważ ich składy i zastosowania są bardzo interesujące i zasługują na szczególną uwagę.  

Szampon Fitokosmetik – czym się charakteryzuje?

Szampon Fitokosmetik to w dużej mierze moc płynąca z natury. Ich składy oparte są w dużej mierze na hennie, która nie tylko barwi, ale przede wszystkim bardzo dobrze odżywia i regeneruje włosy. Wiele osób używa henny tylko po to, by wzmocnić kosmyki, dlatego też jest to główny składnik naturalnych produktów do włosów. Kolejnym bardzo ważnym składnikiem w szamponach tej marki są glinki – biała, niebieska i czarna, które skutecznie odbudowują włosy. Niebieska glinka zawiera dobroczynne składniki poprawiające elastyczność włosów, wzmacniające je, nadające blasku i chroniące przed utratą nawilżenia, poprawiając ich kondycję. Czarna glinka pozytywnie wpływa na skórę głowy i włosy, wzmacnia i chroni przed uszkodzeniami. Zmniejsza wypadanie, walczy z łupieżem i doskonale oczyszcza i odświeża włosy na długo, podobnie jak biała glinka. Szampony Fitokosmetik to również zioła i inne dobroczynne rośliny, w tym łopian i gorczyca.

Szampon Fitokosmetik godny polecenia

Najlepszy szampon Fitokosmetik, który zasługuje na nasze polecenie to bioaktywny szampon do włosów z henną, zapewniający odmłodzenie włosom farbowanym. Chroni, nawilża i świetnie nadaje się do codziennego stosowania, zapobiegając wypłukiwaniu się koloru. Szampon Fitokosmetik zawiera kolagen, prowitaminę B5, bioolejek jedwabiu, fitokeratynę. Dzięki temu kosmetyk do włosów zachowuje ich młodość i wydobywa z nich naturalne piękno, chroniąc przy tym kolor i pozostawiając efekt laminacji kosmyków na całej długości. Wartym uwagi szamponem jest także ten o nazwie Głębokie Odżywienie i Regeneracja z maliną, chmielem i rokitnikiem. 

Cena wszystkich produktów, nie tylko tych do włosów, marki Fitokosmetik jest zawsze bardzo atrakcyjna. Nasz sklep internetowy dla swoich klientów bardzo często przygotowuje promocje, dzięki czemu naturalne szampony Fitokosmetik można kupić już za kilka złotych.