Sortuj wg:
12 Produktów
z 1

Odżywka Babuszki Agafii

Wiele produktów w naszym sklepie internetowym jest unikalnych, jednak najbardziej cenione są te, które są w pełni naturalne, bezpieczne, ale również oparte na dawnych, ziołowych recepturach. Tego typu produkty są najskuteczniejsze, jeśli chodzi o dbanie o urodę – nic tak nie wpływa pozytywnie na naszą pielęgnację, jak sprawdzone sposoby naszych babć. Tak właśnie jest w przypadku marki Babuszka Agafia, która słynie ze swoich niepowtarzalnych, ziołowych receptur opracowanych przez popularną syberyjską zielarkę Babcię Agafię. 

Babuszka Agafia odżywka, a inne produkty do włosów

Choć marka Babuszka Agafia jest popularna za sprawą wszystkich swoich bardzo skutecznych produktów, to jednak najbardziej ceniona jest za kosmetyki do włosów. O ile jej mydła gospodarcze, a także te do ciała i włosów oraz wszelkiego rodzaju kremy do twarzy i innych części ciała są znakomite, to odżywki i maski Babci Agafii to prawdziwe bestsellery. W niniejszym opisie skupimy się jednak na odżywkach. Są one tak jak cała marka w większości w pełni naturalne, a ich składniki pochodzą z dziewiczych rejonów Syberii. Każda odżywka Babuszki Agafii charakteryzuje się swoim ziołowym składem, a także dodatkiem olejków roślinnych. Odżywka jest nieco lżejsza niż maska, a przez brak silikonów w składzie można ją stosować codziennie. Warto również zagłębić się w naturalną pielęgnację włosów, która polega na olejowaniu ich, a następnie zmywaniu odżywką. W tym przypadku szamponem myje się wyłącznie skórę głowy, a do reszty kosmyków używa się wcześniej wspomnianej odżywki Babuszki Agafii. 

Odżywka Babuszki Agafii – dlaczego jest tak skuteczna?

Odżywki od marki Babcia Agafia są skuteczne, ponieważ są lekkie, nie obciążają włosów i w dużej mierze zawierają składniki, które są odpowiedzialne za pomoc w zwalczaniu konkretnych problemów. Przykładowo odżywka do wszystkich rodzajów włosów, z witaminami Cytryńca, miodem i ekstraktem z dzikich jagód ma za zadanie długotrwale odświeżać, regenerować i pomóc w rozczesywaniu włosów. Odżywka Cedrowy Napar zaś jest doskonałym rozwiązaniem dla włosów zniszczonych. Regeneruje, odżywia i chroni przed uszkodzeniami za sprawą syberyjskiego oleju cedrowego, a także naparu z pączków brzozy, oleju z białego lnu itp. Wszystko to sprawia, że kosmyki będą wzmocnione, a przede wszystkim scalone. 

Najlepsza odżywka Babuszki Agafii 

Na hasło Babuszka Agafia odżywka wiele z nas może skojarzyć sławną odżywkę Rokitnikową. Jest ona sławna nie tylko ze względu na jej skuteczność w zwiększaniu objętości, ale również za sprawą jej unikalnego składu. Zawiera w sobie olej z syberyjskiego białego lnu, ekstrakt z korkowca amurskiego, który podnosi włosy u nasady, rokitnik ałtajski oraz różeniec górski. Niepowtarzalna odżywka Babuszki Agafii to także Malinowe Nawilżenie, czyli delikatnie pielęgnujący balsam stworzony na bazie soku dzikich jagód. Odżywki Babuszki Agafii są uwielbiane na całym świecie również dlatego, że ich cena jest o wiele niższa, niż sugerowałaby to ich jakość. Szczególnie że nasz sklep internetowy bardzo często na tę markę tworzy wiele atrakcyjnych promocji.