JAMA USTNA
Sortuj wg:
71 Produktów(Pokaż wszystkie)
z 2
z 2

JAMA USTNA

Jeżeli chcesz odpowiednio zadbać o zdrowie i higienę swojej jamy ustnej, zrezygnuj z produktów tanich, tworzonych z niskiej jakości składników (w tym dużej ilości chemii), a postaw na naturalne kosmetyki. W tej kategorii sklepu Siberica znajdziesz najwyższej jakości pasty do zębów, które tworzone są w oparciu o najlepsze składniki aktywne i pomogą Ci nie tylko zachować zdrowie swoich zębów, ale również zyskać piękny, biały uśmiech.

Naturalna pasta do zębów w Siberica

Oczyszczenie i pielęgnowanie jamy ustnej nigdy nie było tak skuteczne, a wynika to z tworzenia przez producentów w pełni naturalnych, opartych na sprawdzonych i certyfikowanych recepturach past do zębów, które odznaczają się dużo wyższą skutecznością od produktów znanych z reklam i dostępnych na sklepowych półkach. Każda syberyjska pasta do zębów, dostępna w ofercie naszego sklepu ma różne właściwości – znajdziesz tutaj między innymi preparaty:

  • ·      przeciwdziałające próchnicy i pozwalające poradzić sobie z tym problemem, dzięki zastosowaniu składników aktywnych,
  • ·      pozwalające na skuteczne czyszczenie i pielęgnowanie jamy ustnej, 
  • ·      utwardzające szkliwo i powodujące, że zęby są zdrowe i mocne,
  • ·      wybielające zęby i pozwalające uzyskać piękny uśmiech,
  • ·      zwalczające bakterie, które powodują powstawanie kamienia nazębnego,
  • ·      chroniące dziąsła i zapobiegające ich krwawieniu.

Oczywiście ze względu na ogromną różnorodność produktów, masz możliwość znalezienia pasty, która będzie idealnie dopasowana do Twoich potrzeb i problemów z uzębieniem. Jej codzienne stosowanie, z pewnością przyniesie Ci ogrom korzyści. W ofercie również wyjątkowy preparat, jakim jest propolisowa pasta do zębów.

Kosmetyki syberyjskie znane na całym świecie

Również w tej kategorii naszego sklepu, znajdziesz kosmetyki syberyjskie od takich producentów, jak Natura Siberica, Urtekram, Melica czy Babuszka Agafia. Każda syberyjska pasta do zębów powstaje przy wykorzystaniu sprawdzonych, przekazywanych z pokolenia na pokolenie receptur, opierających się wyłącznie na najskuteczniejszych, naturalnych składnikach. Brak dodatków chemicznych powoduje, że Twoje zęby i dziąsła są w pełni bezpieczne, a Ty możesz zadbać o ich odpowiednią pielęgnację każdego dnia!