Uniwersalny Płyn do Mycia Powierzchni, w Sprayu, Lawendowy, EcoClean, 750 ml

Uniwersalny Płyn do Mycia Powierzchni, w Sprayu, Lawendowy, EcoClean, 750 ml

Woda Kwiatowa & Naturalne Olejki Eteryczne z Lawendy
Do mycia szkła, porcelany, marmuru, emalii, winylu, plastiku, stali
- Doskonale czyści
- Pozostawia naturalny zapach w całym domu
- Produkt dla Wegan
Posiada certyfikaty: EcoCert

Eco Clean
ECO14

20,99 zł

- +

Kupując ten produkt otrzymasz 21 punktów lojalnościowych

Zobacz jakie korzyści daje program lojalnościowy

Nowy produkt

Więcej informacji / Opinie

Wyprodukowany w pełni z naturalnych komponentów uniwersalny, ekologiczny płyn do mycia wielu powierzchni, w tym także malowanych i stali, jest idealnym zamiennikiem standardowych, chemicznych, drogeryjnych produktów. Czyści tak samo skutecznie, jednak jest przyjazny środowisku, w pełni biodegradowalny i stworzony z myślą o naturze. Może być stosowany w pobliżu noworodków i alergików.
Woda Kwiatowa pozyskiwana z płatków kwiatów jest całkowicie ekologiczną i bezpieczną bazą dla wszelkiego rodzaju płynów czyszczących. Doskonale pachnie i nie zagraża środowisku. 
Naturalne Olejki Eteryczne z Lawendy to cenne źródło wyjątkowych olejków i ekstraktów. Jej zapach odpręża i wycisza, zmniejsza napięcie nerwowe, ból, stres i poprawia samopoczucie.

Sposób użycia

Spryskać niewielką ilością sprayu na brudną powierzchnię, dokładnie wytrzeć powierzchnię, spłukać wodą. W przypadku silnego zanieczyszczenia zaleca się zwiększenie czasu ekspozycji przez 5 minut.

Skład INCI

< 5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, olejki eteryczne, < 5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne. Pozostałe: Aqua, Propylen Glycol, Sodium Citrate, etanol, betaina, woda kwiatowa*, alkohol*, alkohol, wodorotlenek sodu. *Składniki rolnictwa ekologicznego. 100% składników pochodzenia naturalnego.

Pojemność

750ml

Klienci kupowali także: