Galasowe Mydło do Plam w Płynie, Sonett, 300ml

Galasowe Mydło do Plam w Płynie, Sonett, 300ml

Do białych i trałych kolorowych tkanin
- Usuwamy plamy z owoce, krew, tusz, trawę, tłuszcz
- Usuwa przebarwienia
- Wywabia plamy
Produkt posiada certyfikat: EcoControl, Nature Care
Nie zwiera: EDTA, Parabenów, Pochodnych Ropy Naftowej.

SONETT
SON01

20,99 zł

- +

Kupując ten produkt otrzymasz 21 punktów lojalnościowych

Zobacz jakie korzyści daje program lojalnościowy

Nowy produkt

Więcej informacji / Opinie

Wysoce skuteczne mydło do usuwania plam powierzchniowych oraz przebarwień wywołanych przez tłuszcz, owoce, krew, atrament, tusz długopisowy, trawę, itp.
Odpowiednie do wszystkich tkanin białych i o trwałych kolorach, wytworzonych z naturalnych włókien oraz mieszanych.

Przed użyciem do tkanin kolorowych zaleca się wypróbowanie trwałości barwnika w niewidocznym miejscu tkaniny.
Mydło jest nieco zasadowe w użyciu. Zielona chlorofilowa barwa kostki Mydła galasowego Sonett może wyblaknąć po wystawieniu na działanie światła słonecznego, co nie wpływa jednak negatywnie na skuteczność działania. Pojawiające sie brązowawe zabarwienie jest naturalnym kolorem żółci użytej do produkcji mydła.

Sposób użycia

Aby usunąć plamę, należy najpierw zwilżyć kostkę Mydła galasowego i mokrą kostką mydła potrzeć suchą tkaninę. Pozostawić na 10-15 minut do zadziałania, po czym wyprać dokładnie lub umieścić praną tkaninę w pralce i wyprać. W razie potrzeby należy powtórzyć całą procedurę.

Skład INCI

Aqua, potassium soap*, alkylpolyglucoside C8-14, alcohol, fel tauri siccum, potassium citrate, perfume* (fragrance), limonene, linalool*
Mydło z oleju rzepakowego/słonecznikowego z certyfikowanych upraw ekologicznych 15–30%, mydło z oliwy z oliwek z certyfikowanych upraw ekologicznych 5–15%, cukrowy środek powierzchniowo czynny 5–15%, alkohol roślinny (etanol) 1–5%, proszek z żółci wołowej 1–5%, olejek ze skórki pomarańczowej <1%, cytrynian <1%, naturalny olejek eteryczny petit grain z pomarańczy gorzkiej z certyfikowanych upraw ekologicznych <1%, dodatki balsamiczne z certyfikowanych upraw ekologicznych/zbiorów roślin dziko rosnących<1%, woda wirowana do 100 %.

Pojemność

300g

Klienci kupowali także: