Kubeczek Menstruacyjny Rozmiar B, OrganiCup

Kubeczek Menstruacyjny Rozmiar B, OrganiCup
  • Kubeczek Menstruacyjny Rozmiar B, OrganiCup

Kubeczek Menstruacyjny Rozmiar B, OrganiCup

Silikon Medyczny
Rozmiar B
- Nie powoduje infekcji
- Idealny dla aktywnych osób
- Ochrona do 12 godzin
- Zero waste
Produkt posiada certyfikat Vegan
Nie zawiera: SLS, Silikonów, Parafiny, EDTA

OrganiCup
OC02

65,24 zł -25%

86,99 zł

- +

Produkt chwilowo niedostępny

Kupując ten produkt otrzymasz 65 punktów lojalnościowych

Zobacz jakie korzyści daje program lojalnościowy

Nowy produkt

Więcej informacji / Opinie

OrganiCup to wielokrotnie nagradzany kubeczek menstruacyjny, który zastępuje podpaski i tampony. Około 12 godzin bez przeciekania. Nie martw się miesiączką przez cały dzień i przez całą noc. Bez chemicznych dodatków. Nie wysusza i nie powoduje infekcji. Komfortowe używanie. Idealny dla osób aktywnych fizycznie.
OrganicCup ma na celu zmienić wpływ miesiączki na nasze: życie, ciało i środowisko. Kubki menstruacyjne są alternatywą dla konwencjonalnych produktów menstruacyjnych. 
OrganiCup jest wykonany jedynie z silikonu medycznego. Nie zawiera: wybielaczy, barwników, środków zapachowych. W 100% wolny od substancji chemicznych. Oprócz tego kubeczek zbiera krew zamiast ją wchłaniać, co daje nam pewność braku szkodliwego wpływu na nasze ciało.OrganiCup jest nagrodzony Natural & Organic Awards 2013 i został zarejestrowany w The Vegan Society (bez testów na zwierzętach).

OrganiCup zapewnia 12 godzin ochrony, dzięki czemu nie musisz myśleć o swojej menstruacji w ciągu dnia lub w nocy. Wystarczy tylko opróżnić swój kubeczek rano i wieczorem (w zależności od tego, jak intensywna jest twoja menstruacja). Oznacza to, że możesz biegać, pływać i spać - bez obaw.

OrganiCup jest wielokrotnego użytku, co oznacza, że każdego miesiąca ratujesz środowisko od dużej ilość odpadów. 

OrganiCup można używać do 12 godzin, w przypadku opróżnienia go bez dostępu do toalety, możesz przemyć go wodą lub użyć papieru toaletowego do czyszczenia.

Wybór rozmiaru
Rozmiar A jest przeznaczony dla kobiet, które nie rodziły.
Rozmiar B jest przeznaczony dla kobiet, które rodziły.
Szczegółowe dane
-Rozmiar B
-Średnica: 45 mm
-Całkowita wysokość: 70 mm
-Pojemność: 30 ml
-Materiał: 100% silikon medyczny
-Kolor: naturalny (bez dodatków barwiących)
W zestawie bawełniany pokrowiec.

Sposób użycia

Przed pierwszym użyciem OrganiCup należy wysterylizować kubeczek we wrzącej wodzie przez 3-5 minuty. Na początku pamiętaj o umyciu rąk mydłem. Złóż kubeczek. Istnieją różne metody składania - możesz 
wypróbować równe i wybrać taką, która odpowiada najbardziej. Włóż złożony kubeczek i pozwól mu rozwinąć się wewnątrz pochwy. Po aplikacji kubeczek się rozłoży przy charakterystycznym dźwięku ssania lub dźwięku ‘pop’ co oznacza, że został odpowiednio umieszczony. W razie wątpliwości należy poczuć dno kubka - po włożeniu powinno ono być okrągłe lub owalne. Jeśli poczujesz wgniecenia lub zgniecenia na 
kubeczku, oznacza to, że się nie rozłożył. Delikatnie przytrzymaj podstawę kubka (nie trzpień) i spróbuj go obrócić, aby zapewnić utworzenie uszczelki ssania. Kiedy będzie na miejscu, postaraj się nieco pociągnąć za trzpień, jeśli poczujesz opór, ssanie zostało stworzone i kubeczek został pomyślnie umieszczony! 
Usuwanie OrganiCup
Pamiętaj, aby ponownie umyć ręce. Znajdź pozycję, w której zrelaksujesz się. 
Pociągnij delikatnie za nóżkę/trzpień i użyj mięśni brzucha, aby popchnąć kubeczek w dół, aż dojdziesz do dna kubka. Delikatnie uszczypnij dno, aby uwolnić zasysanie i uwolnij OrganiCup, przesuwając go na boki. Opróżnij kubek wylewając zawartość do toalety, opłucz kubek wodą (pamiętaj o otworach wentylacyjnych) i zaaplikuj 
go ponownie. Po zakończeniu okresu przegotuj kubeczek we wrzącej wodzie przez 3-5 minut i włóż do bawełnianej torebki OrganiCup. 

Skład INCI

Silikon Medyczny

Pojemność

Rozmiar B

Klienci kupowali także: