Zielona Herbata, Płyn Uniwersalny, YOPE, 750ml

Zielona Herbata, Płyn Uniwersalny, YOPE, 750ml

Zielona Herbata
-Naturalny płyn uniwersalny do czyszczenia rożnego rodzaju powierzchni w kuchni, łazience, na balkonie i tarasie.
-Produkt bezpieczny dla środowiska.
Produkt nie zawiera: Parabenów,EDTA i NTA, SLS, Fosforanów i
Ftalanów

YOPE
Y012

10,39 zł -20%

12,99 zł

- +

Produkt chwilowo niedostępny

Kupując ten produkt otrzymasz 10 punktów lojalnościowych

Zobacz jakie korzyści daje program lojalnościowy

Nowy produkt

Więcej informacji / Opinie

Pachnący zieloną herbatą płyn do mycia powierzchni ceramicznych, emaliowanych, a także wykonanych ze stali nierdzewnej lub tworzyw sztucznych. Nie pozostawia smug, zacieków, zapobiega gromadzeniu się kurzu, ma właściwości antystatyczne. Posiada certyfikaty EU Ecolabel i VIVA. Zawiera 97% składników naturalnych.

Co wyczyścisz naszym płynem? Powierzchnie ceramiczne, emaliowane, wykonane ze stali nierdzewnej lub tworzyw sztucznych.

Czego nim nie wyczyścisz? Płyn nie nadaje się do stosowania na powierzchniach porowatych (np. nieglazurowanych płytkach, nieoszlifowanym piaskowcu). Nie jest też przeznaczony do czyszczenia dużych powierzchni.

Charakter zapachu

 orzeźwiający, delikatny. Jak zgniecione w dłoniach wiosenne, zielone liście.

Sposób przechowywania

 Przechowywać płyn w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu, w suchym pomieszczeniu, w temperaturze od 5 do 30 stopni. Chronić preparat przed światłem słonecznym oraz ciepłem. Nie przelewać do opakowań zastępczych. 

Sposób użycia

 Rozpyl płyn bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię, pozostaw na kilka sekund. Następnie zetrzyj płyn suchą, miękką ściereczką. Nie pozostawiaj płynu na długo na powierzchniach lakierowanych, i malowanych. Nie stosuj płynu na powierzchniach porowatych (np. nieglazurowanych płytek) Produkt nie jest przeznaczony do czyszczenia dużych powierzchni. 

Uwaga! Działa drażniąco na oczy i skórę. Przed użyciem przeczytać etykietę. Stosować rękawice ochronne/ odzież ochronną / ochronę oczu / ochronę twarzy. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć Nadal płukać. Chronić przed dziećmi. Nie mieszać różnych środków czyszczących. Nie wdychać produktu w aerozolu. Pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe na skutek niezgodnego z przeznaczeniem stosowania środka.

SKŁAD INCI

 <5% niejonowe substancje powierzchniowo czynne, <5% anionowe substancje powierzchniowo czynne, związki wspomagajace, alkohol, kompozycja zapachowa, konserwant (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone).

Pojemność

 750ml

Klienci kupowali także: