Uniwersalny, Antybakteryjny Płyn w Sprayu do Czyszczenia, Rozmaryn i Bergamotka, Yope, 750ml

Uniwersalny, Antybakteryjny Płyn w Sprayu do Czyszczenia, Rozmaryn i Bergamotka, Yope, 750ml
  • Uniwersalny, Antybakteryjny Płyn w Sprayu do Czyszczenia, Rozmaryn i Bergamotka, Yope, 750ml

Uniwersalny, Antybakteryjny Płyn w Sprayu do Czyszczenia, Rozmaryn i Bergamotka, Yope, 750ml

Kwas Mlekowy & Rozmaryn & Bergamotka
Do czyszczenia i dezynfekcji różnych powierzchni
- Skutecznie usuwa zanieczyszczenia
- 99% składników pochodzenia naturalnego
Nie zawiera: Parabenów, SLS, SLES, PEG, EDTA, Rozpuszczalników, Chloru

YOPE
Y087

13,59 zł -20%

16,99 zł

- +

Produkt chwilowo niedostępny

Kupując ten produkt otrzymasz 14 punktów lojalnościowych

Zobacz jakie korzyści daje program lojalnościowy

Nowy produkt

Więcej informacji / Opinie

Uniwersalny płyn do czyszczenia od Yope to idealne rozwiązanie w Twoim domu! Płyn posiada właściwości antybakteryjne oraz jest bardzo bezpiecznym środkiem, dzięki czemu możesz używać go na każdej powierzchni. Płyn od Yope posiada wygodny atomizer, dzięki czemu łatwiej rozpylać go na wybranych powierzchniach. Dzięki zawartości naturalnych składników, posiada przyjemny i naturalny zapach rozmarynu i bergamotki, który przyjemnie wypełni otaczającą przestrzeń.
Produkt dobrze sprawdzi się podczas czyszczenia i dezynfekcji blatów kuchennych, desek toaletowych, a także wszystkich przedmiotów codziennego użytku. W swoim składzie posiada:
Probiotyk – kwas mlekowy, hamuje rozwój bakterii chorobotwórczych
Rozmaryn – intensywnie usuwa nieprzyjemne zapachy, nadając wnętrzom, świeżego ziołowego powiewu, zapach rozmarynu odpędza mole i mrówki
Bergamotka – świeży, cytrusowy zapach przywołujący letnie wspomnienia, skutecznie nadając wnętrzom pięknej woni.

Sposób użycia

Rozpyl płyn na wybranej powierzchni za pomocą atomizera, następnie suchą szmatką, jednorazową ściereczką lub gąbką, oczyść wybrane miejsce.

Sposób przechowywania

Przechowywać płyn w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu, w suchym pomieszczeniu, w temperaturze od 5 do 30 stopni. Chronić preparat przed światłem słonecznym oraz ciepłem. Nie przelewać do opakowań zastępczych.
Uwaga! Działa drażniąco na oczy i skórę. Przed użyciem przeczytać etykietę. Stosować rękawice ochronne/ odzież ochronną / ochronę oczu / ochronę twarzy. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć Nadal płukać. Chronić przed dziećmi. Nie mieszać różnych środków czyszczących. Nie wdychać produktu w aerozolu. Pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe na skutek niezgodnego z przeznaczeniem stosowania środka.

Skład

<5% niejonowe substancje powierzchniowo czynne, <5% anionowe substancje powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa (Benzyl Salicylate, Limonene), związki wspomagające. Substancja czynna L-(+) – kwas mlekowy 4,8g / 100g

Pojemność

750ml

Klienci kupowali także: