Świeca Sojowa Pliszka Cytrusowa, Mydlarnia Cztery Szpaki, 100 g

Świeca Sojowa Pliszka Cytrusowa, Mydlarnia Cztery Szpaki, 100 g
  • Świeca Sojowa Pliszka Cytrusowa, Mydlarnia Cztery Szpaki, 100 g

Świeca Sojowa Pliszka Cytrusowa, Mydlarnia Cztery Szpaki, 100 g

Wosk Sojowy & Naturalne Olejki Eteryczne
- słodko-cytrusowy, energetyczny zapach
- poprawia nastrój, relaksuje, odstresowuje
- ok 30 godzin palenia
Produkt dla Wegan

SZPAK41

39,99 zł

- +

Kupując ten produkt otrzymasz 40 punktów lojalnościowych

Zobacz jakie korzyści daje program lojalnościowy

Nowy produkt

Więcej informacji / Opinie

Świeca sojowa zamknięta w szklanym słoiczku idealnie wpisuje się w ideę zero waste. Pliszka pachnie niesamowicie odprężająco, a jedocześnie energetycznie. Delikatny aromat poprawia humor i zachęca do działania. Cytrusowe nuty odstraszą nieproszonych, bzyczących gości - komary. Zapach jest subtelny, nie męczy, nie przytłacza.

Wosk sojowy jest ekologiczną alternatywą dla ropopchodnej parafiny, która może powodować bóle głowy. Jest bardzo wydajny - pali się nawet do 50 % dłużej niż woski parafinowe. Jest całkowicie bezpieczny dla alergików, dzieci, kobiet w ciąży i zwierząt, oczywiście przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa przy paleniu świec.

Olejek eteryczny cytrynowy odświeża i dezynfekuje powietrze oraz skutecznie odstrasza owady. Poprawia nastrój, pobudza i energetyzuje. Pomaga w stanach apatii i ogólnej niechęci.

Olejek eteryczny cytronellowy (melisowy) pachnie słodkawo, odstresowuje, relaksuje, łagodzi napięcie. Uśmierza ból głowy i ma pozytywny wpływ na drogi oddechowe.

Olejek eteryczny miętowy poprawia samopoczucie i dodaje energii. W aromaterapii regularnie stosowany pozytywnie wpływa na poczucie własnej wartości, odświeża umysł, pomaga w koncentracji.


Sposób użycia

Przed pierwszym użyciem przytnij knot do wysokości 0,5 cm, zapobiega to nadmiernemu dymieniu i pozwala na równe wypalanie się świecy. Palić od ok. 30 minut do maksymalnie 3-4 godzin. Nadmierne, długotrwałe palenie może skracać jej żywotność i powodować nadmierne przegrzanie wosku. Zachowaj wszelkie zasady bezpieczeństwa! Nie zostawiaj palącej się świecy bez nadzoru, nie kładź w pobliżu łatwopalnych przedmiotów.

Skład

Wosk sojowy, olejek eteryczny cytrynowy, olejek eteryczny cytronellowy, olejek eteryczny miętowy.

Pojemność

100 g