Pyłek Pszczeli, Moja Farma Urody, 100 g

Pyłek Pszczeli, Moja Farma Urody, 100 g

pyłek pszczeli
- Bogate źródło cennych składników odżywczych,
- Poprawia zdolności intelektualne,
- Idealny przy zaburzeniach nerwowych,

MFU62

31,99 zł

- +

Kupując ten produkt otrzymasz 32 punkty lojalnościowe

Zobacz jakie korzyści daje program lojalnościowy

Nowy produkt

Więcej informacji / Opinie

Obok miodu i propolisu pyłek kwiatowy (obnóża pyłkowe) to najbardziej odżywczy produkt pszczelarski.
Zawiera:
30% cukrów,
14% kwasów organicznych,
kwas nikotynowy i kwas pantotenowy, 
kwas foliowy, 
witaminy (A, B1, B2, B3, B6, B12, C, PP, E, D, K, H),
biopierwiastki (fosfor, siarkę, chlor, potas, wapń, sód, żelazo, miedź, cynk, selen, chrom i magnez),
aminokwasy,
białka i węglowodany,
flawonoidy,
lipidy i kwasy tłuszczowe,
enzymy i  koenzymy,
rutynę,
sole mineralne,
inozytol,
biotynę,
kwercetynę
Wykazuje korzystne działanie właściwie w każdej dziedzinie ludzkich potrzeb.

W zależności od pochodzenia, pyłek może wykazywać wielokierunkowe działanie bakteriostatyczne, hepatoprotekcyjne i immunostymulujące. Pomoże pokonać gronkowca złocistego czy grzybicę. To bardzo cenna odżywka w stanach niedożywienia, rekonwalescencji i zmęczenia psychofizycznego.

Cudowne ziarenka są doskonałe przy problemach z układem pokarmowym, miażdżycy, w zapaleniu płuc, grypie, zatruciach i zaburzeniach nerwowych, anemii. Polecany również jako naturalny suplement przy ciężkich, przewlekłych chorobach jak  białaczka, nowotwory czy choroby nerek i wątroby. Pomoże nawet uporać się z uzależnieniem alkoholowym - zmniejsza głód alkoholowy, przy okazji zadziała ochronnie na tkankę wątroby, wspomagając jej odbudowę.

Regularne stosowanie działa antydepresyjnie, popudza zdolności intelektualne, pomaga się skupić, poprawia koncentrację, wpływa na poprawę nastroju, uspokaja, wycisza, wspomaga naturalną odporność. Efekownie odtruwa organizm, wykazuje korzystne działanie na skórę i włosy, opóźnia procesy starzenia i działa biostymulująco.

Niewskazany dla osób uczulonych na miód.

Sposób użycia


Przyjmuje się po łyżeczce od herbaty zmielonego obnóża pszczelego, 3 razy dziennie, na 15-20 minut przed jedzeniem. Terapię prowadzi się przez miesiąc. Można powtórzyć po 1-2-tygodniowej przerwie.

Wziąć 800 ml przegotowanej wody o temperaturze pokojowej, 180 g miodu i 50 g pierzgi. Miód rozpuścić w wodzie, a następnie, przy ciągłym mieszaniu, dodać pierzgę i przygotowaną mieszaninę pozostawić na kilka dni w temperaturze pokojowej, do rozpoczęcia fermentacji. Stosować po 3/4 szklanki na 20-30 minut przed jedzeniem.

Przygotować mieszankę

owoce róży dzikiej 20 g, liście porzeczki czarnej 20 g, liście pokrzywy zwyczajnej 20 g, ziele mniszka lekarskiego 20 g, ziele miodunki lekarskiej 20 g. Dwie łyżki stołowe mieszanki zalewa się wrzątkiem (0,5 l), zaparza godzinę, przecedza i pije po pół szklanki, 3 razy dziennie, na 15-20 minut przed jedzeniem. Równocześnie przyjmuje się po pół łyżeczki od herbaty zmielonego obnóża pszczelego, 3 razy dziennie. Tak przez miesiąc. Po 10-15 dniach przerwy można terapię powtórzyć.


Skład

pyłek pszczeli (100%)

Pojemność

100 g