Erytrytol, Intenson, 500g

Erytrytol, Intenson, 500g
  • Erytrytol, Intenson, 500g
  • Erytrytol, Intenson, 500g

Erytrytol, Intenson, 500g

Erytrytol, Intenson, 500g
Produkt spożywczy
- zamiennik cukru
- odpowiedni dla diabetyków
- posiada 0 kalorii

Intenson
IN31

15,99 zł

- +

Produkt chwilowo niedostępny

Kupując ten produkt otrzymasz 16 punktów lojalnościowych

Zobacz jakie korzyści daje program lojalnościowy

Nowy produkt

Więcej informacji / Opinie

Erytrytol to zamiennik białego cukru, posiada około 75% jego słodkości. Jego smak odrobinę różni się od smaku cukru. Od strony chemicznej jest to czterowęglowy alkohol cukrowy lub poliol cukrowy. Jest to składnik owoców i fermentowanych produktów, naturalnie można go znaleźć w owocach takich jak arbuz, gruszka, winogrona, w serach, piwach czy w winach.
W ostatnim czasie erytrytol dodawany jest do wielu produktów, oznaczanych hasłem „light” lub „no sugar” stąd jego popularność jest bardzo na czasie, ze względu na chęć bycia fit czy też z chęci zadbania o swoją sylwetkę i zdrowie. Dobrze spisze się u osób na diecie odchudzającej!
Niezwykłą zaletą erytrolu (tak też jest on nazywany) jest fakt, że posiada 0 kalorii, a spożywając go nie jesteśmy w stanie go metabolizować. Co oznacza, że wydalamy go z moczem, dzięki czemu nic nam się „nie odkłada” w boczkach. Produkt jest bezpieczny i bez obaw można go stosować w codziennej diecie. Słodzik często też jest używany przez diabetyków, których dieta jest bardzo restrykcyjna i pozbawiona wszelkich cukrów.
Erytrytol nadaje się jako dodatek do zup, sosów, deserów, napojów, ponieważ jest bardzo dobrym zamiennikiem białego cukru. Nie przyczynia się do rozwoju próchnicy i wspiera mineralizację zębów. Produkt jest w 100% wegański i w 100% naturalny.

Składniki

100% substancja słodząca erytrytol

Zastosowanie

Erytrytol to substancja słodząca, która swoje zastosowanie znajdzie w osób szukających zdrowej alternatywy dla cukru białego, ale także u osób dbających o linię, u diabetyków

Zalety

Erytrytol to substancja słodząca, która nie jest magazynowa w organizmie i jest neutralna dla naszego organizmu, dodatkowo świetnie podkręca smak słodyczy, dobrze spisuje się w codziennych wypiekach i potrawach. 

Dawkowanie

Stosować jak cukier, należy pamiętać, że jego słodkość odpowiada w 75% słodkości cukru białego.

Pojemność

500g

Klienci kupowali także: